O nas

Centrum Urody Estetica to gabinet kosmetyczny, w którym zabiegi wykonują specjaliści kosmetologii
Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu dobiorą dla Państwa odpowiedni zabieg.

Zapraszamy na zabiegi upiększające, pielęgnacyjne oraz lecznicze.

Zapewniamy miłą atmosferę oraz wygodne i przestronne wnętrza, które pozwolą na relaks i intymność podczas wykonywanych zabiegów.

Przywracamy skórze zdrowy wygląd dzięki doświadczeniu, zdobytej wiedzy oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta!

 

PERSONEL

mgr Agnieszka Zych, kosmetolog

Absolwentka kosmetologii Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu oraz Zdrowia Publicznego o specjalności kosmetologia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Interesuje się wszystkim co dotyczy kosmetologii, zabiegami opóżniajacymi proces starzenia oraz zdrowym stylem życia. Duże doświadczenie w zawodzie zawdzięcza długoletniemu stażowi pracy. Osoba dokładna i rzetelna podczas wykonywania zabiegów.

Martyna Strzelec, kosmetolog

Absolwentka kosmetologii Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Dietla w Krakowie o specjalności kosmetologia profesjonalna z fizykoterapią i masażem. Interesuje się kosmetologią estetyczną, wizażem oraz kreowaniem wizerunku. Osoba z dużą wiedzą na temat zdrowia i urody oraz ogromnym doświadczeniem w swojej pracy. Praca kosmetologa daje jej dużą satysfakcję. Precyzja i dokładność to jej atuty.

facebook