Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja  to kontrolowany, mechaniczny peeling z jednoczesnym stymulowaniem odnowy komórkowej. Działanie peelingu polega
na stopniowym, mechanicznym ścieraniu naskórka, warstwa po warstwie aż do uzyskania pożądanego efektu. Kontrolowana mikrodermabrazja jest nowoczesną techniką, która za pomocą łagodnego, mechanicznego peelingu pomaga uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi.
Dzięki umiarkowanemu usuwaniu górnych warstw naskórka w jego warstwie bazowej (podstawnej) dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. Wędrują one do góry i zastępują komórki uszkodzone. Zabieg jest bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych, ponieważ złuszczanie następuje stopniowo, warstwa po warstwie i zawsze odbywa się w obrębie wierzchnich warstw naskórka (epidermy).

Wskazania:

Przeciwskazania:

Częstotliwość zabiegów:

Zabieg można wykonywać co 14 dni w zależności od rodzaju cery i jej reakcji na peeling mechaniczny. Polecam wykonanie serii zabiegów ponieważ z każdym zabiegiem efekty się potęgują, skóra staje się coraz bardziej gładka, miękka, elastyczna i świetlista, nabiera zdrowego wyglądu i kolorytu. Seria obejmuje od 4 do 6 zabiegów.

Cena:

facebook