Masaż twarzy

Masaż twarzy to zabieg podczas którego klientka odczuwa głęboki relaks. Masaż wzbogacony o muzykoterapię i aromaterapię działa niezwykle odprężająco. Podczas zabiegu wykonywane są ruchy: głaskania, rozcierania, ugniatania oraz oklepywania. Mają one na celu pobudzić krążenie, wzmocnić przepływ krwi w masowanym odcinku. Skóra staje się dotleniona i odżywiona. Masaż twarzy wykonywany regularnie wzmacnia siłę mięśni przez co nasza skóra jest bardziej elastyczna, napięta a twarz nabiera lepszego owalu. Masaż twarzy jest idealnym zabiegiem przeciwstarzeniowym, ponieważ zwiększa syntezę kolagenu i elastyny, czyli włókien podporowych naszej skóry.

Cena:
Masaż twarzy + peeling 70 zł

Masaż twarzy + dekolt 90 zł

 

JAPOŃSKI MASAŻ  LIFTINGUJĄCY
 
 
 
To niechirurgiczny lifting twarzy, FACEMODELING wykonywany manualnie.
 
 
Masaż ten likwiduje napięcia mięśni twarzy, które powodują powstawanie zmarszczek mimicznych. Praca na głębokich strukturach mięśni zapobiega starzeniu się skóry. Zwiększenie produkcji kolagenu, elastyny, poprawa krążenia krwi oraz niesamowity relaks to zalety masażu kobido.
 
To masaż poprawiający elastyczność i mobilność skóry twarzy. Doskonale wygładza zmarszczki.
 
Japoński masaż twarzy polecany jest dla każdego, kto preferuje skuteczne i naturalne metody odmładzania. Masaż ten wykonywany w serii daje spektakularne efekty w poprawie jędrności i napięcia skóry. Efekty widoczne są już po jednym masażu, który trwa 80 minut. Skóra jest wypoczęta, napięta, dotleniona. Widoczny jest gołym okiem facemodeling. Kolejne masaże potęgują efekty i zwiększają gęstość skóry. W praktyce kontynuacja masaży i wykonywanie ich w serii daje naszej skórze większe szanse na zniwelonwanie napięć, poprawę owalu twarzy i utrzmanie efektów na dłużej.
 

Japoński masaż liftingujący:

-ujędrnia skórę

-działa liftingująco, zwiększa napięcie

-poprawia owal twarzy

-łagodzi bruksizm

-pomaga w migrenach

-poprawia przepływ limfy

-daje lepsze samopoczucie i relaks

 
Cena: 160 zł
Czas: 80 minut

 

 

facebook