Hialurofrax - laser diodowy

HialuroFrax jest pierwszym na świecie urządzeniem, które pozwala na bezinwazyjną aplikację kwasu hialuronowego w głąb skóry za pomocą zimnego lasera diodowego, a także poprzez specjalnie opracowany system ultra cienkich igieł na iniekcję, która zapewnia bardzo precyzyjne zadziałanie na poszczególne zmarszczki i bruzdy.

Hialuronic acid system - HialuroFrax oparty jest na synergicznym działaniu zimnego lasera diodowego
i specjalnej głowicy FraxPen do wprowadzania kwasu hialuronowego poprzez nakłucie.
Taki system pracy umożliwia doskonałe nawilżenie wszystkich warstw naskórka, a dzięki iniekcji również nawilżenie skóry właściwej dzięki czemu osiągane efekty są spektakularne i długotrwałe.

Kwas hialuronowy jest substancją niezwykle cenną dla naszego organizmu ponieważ łączy z sobą włókna kolagenowe i elastynowe w skórze właściwej oraz wiąże cząsteczki wody, zapewniając gładkość skóry.

Laser diodowy wykorzystany w urządzeniu HialuroFrax wykazuje również właściwości biostymulacyjne - pobudza komórki skóry do szybkiej
i skutecznej regeneracji, a także fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Zabieg może być wykonany dla każdego typu skóry i w każdym przedziale wiekowym.

Zastosowanie: 

Zestaw kosmetyków stosowanych do zabiegu HialuroFrax to produkty najwyższej klasy. Doskonale opracowana nanocząsteczkowa formuła kwasu hialuronowego umożliwia swobodne przenikanie jego cząsteczek przez naskórek. Połączenie odpowiednio skomponowanych produktów
z najwyższej jakości sprzętem jest gwarantem zadowolenia klientów.

Wybierz HialuroFrax i ciesz się piękną, gładką skórą przez długi czas!

Cena:

Hialurox 250 zł + mikrodermabrazja 300 zł

Hialorox + Fraxpen 250 zł + mikrodermabrazja 350 zł

 

 

facebook