Ejal 40

Stosowałaś mezoterapię z kwasu haluronowego, ale czujesz, że to za mało?
Chciałabyś widzieć efekt lekkiego liftingu skóry policzka  natychmiast po zabiegu, ale również obserwować efekty rewitalizacji oddalone w czasie?
Lubisz efekty jakie daje mezoterapia, ale nie lubisz pojawiających się po nich siniaczków ani bólu w trakcie zabiegu? Cenisz jakość i bezpieczeństwo produktów, które wybierasz dla siebie? Ejal40 to więcej niż mezoteriapia!
 
Składnikiem aktywnym jest kwas hialuronowy o średniej masie molekularnej, który sprawia, że policzek lekko się unosi i wygładza. Dzięki precyzyjnemu dobraniu tylko średnich łańcuchów kwasu hialuronowego i strukturze lewoskrętnej helisy w procesie elektrochemicznym wytwarzają się tzw. mostki wodorowe stabilizujące strukturę. Dzięki temu łańcuchy tworzące Ejal 40 rozpadają się stopniowo długo uwalniając do skóry krótkie fragmenty. Te zaś poprzez aktywację receptorów znajdujących się na powierzchni fibroblastów stymulują produkcję nowej macierzy pozakomórkowej, czyli m.in. kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny, tym samym silnie rewitalizując skórę całego policzka.

4 powody aby wybrać Ejal40:

 

facebook